Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen bőrkiütéssel szerintetek...

Ilyen bőrkiütéssel szerintetek menjek ügyeletre?

Figyelt kérdés
Ilyen vörös foltok jelentek meg a hátamon, sőt ezek már inkább hólyagok. Holnap eltudnék menni orvoshoz, viszont Szerda,Csütörtök? Péntek is előadásom van, amiről nem hiányozhatok. Most lenne módóm bemenni vele ügyetre, csak az a kérdés hogy mit szólnak. Ugyan is ez nem olyan nagy probléma. Suerintetek mit tegyek? Nem fognak hülyének nézni?

2017. máj. 23. 17:23
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Itt a képek! :)

Ugye kórházba nem fektetnek ilyennel, csak adnak rá valami krémet, vagy gyógyszert?

2017. máj. 23. 17:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menj, ne ügyeletre. Nálunk legalábbis lehet menni ebutaló nélkül bőrgyógyászatra. Vagy ah nálatok nem, akkor háziorvos.
2017. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez marhára nem ügyeleti téma. Vegyél a gyógyszertárban burov kenőcsöt és kenegesd azzal. Az mindenre jó. Ha meg nem múlik el bőrgyógyászat.
2017. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szedsz valami gyógyszert? Elég sok tud allergiás reakciót okozni. Ha rosszabbodik, esetleg a szád is dagadni kezd, vagy légzési nehézségeid vannak, akkor ügyelet.

Ha nem, akkor holnap bőrgyógyászat.

2017. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nem szsedek semilyen gyógyszert! Amit még észre vettem, hogy megvannak dagadva a nyirokcsómóim, és nagyon fájnak. Nem tudom van e valami összefüggés a kettő között. :)
2017. máj. 23. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor valahol gyulladás van a szervezetedben. Szerintem holnap a háziorvosnál kezdj.
2017. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már voltam orvosnál, mert azóta sokkal rosszabb lett! Övsömöröm van, és holnap be kell feküdnöm kórházba! Mindenkinek köszi a segítséget!
2017. máj. 24. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2017. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. máj. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!