Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért higgyem el ezek után,...

Miért higgyem el ezek után, hogy a maszkpártiak valóban aggódnak más ember egészségéért?

Figyelt kérdés

Nem értem ezeket a vírusfetisisztákat. Folyton jönnek azzal, hogy azért viselik a maszkot, mert hogy vigyázzunk a másikra, meg, hogy nem magadért, hanem a másik egészsége miatt, stb., de mindeközben ha esetleg nem értesz egyet velük, akkor a legalpáribb stílusban beszélnek, válogatott kínzásokat akarnak rajtad véghezvinni, a te és a szeretteid halálát kívánják, stb. Most akkor hogy is van ez? Mert ez nekem egyáltalán nem tűnik így hitelesnek. Aki valóban aggódik a másikért, az nem ír ilyeneket.

Miért higgyem el ezek után, hogy ezek az emberek valóban aggódnak az én egészségemért?



2020. szept. 26. 17:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki magáért aggódik, és elkapni sem szeretne egy virustagado hülye miatt.

Talán nem kell hozzá sok ész, hogy ha mindenki hordja, akkor kisebb eséllyel adja at másnak.

2020. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Megnyugodhatsz.Nem aggódik senki az egészségedért.
2020. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

#1: Tehát akkor abban egyetérthetünk, hogy ez csak színjáték, hogy "én azért hordom, hogy te ne kapd el".

Végülis egyszerűbb mindent mástól várni. Mindenki tojik nagy ívben a másikra, csak a saját tyúkszaros életét félti, miközben megjátssza a hőst.

2020. szept. 26. 17:33
 4/35 anonim ***** válasza:
73%

Mondod ezt te, aki annyira nem törődik másokkal hogy még egy maszkot sem képes feltenni.

Lol.

2020. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%
Aki hord maszkot hülyének nézi azt aki nem hord maszkot, de ez fordítva is igaz. Tehát nem lehet eldönteni ki is a hülye ebben az egész történetben.
2020. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyszerűbb lenne hordani a maszkot, jobb lenne mindenkinek, mint szabályokat kritizálni, kifogásolni, mások stílusát számonkérni, stb. Kérdésből úgy tűnik hogy maszk nélkül voltál és csodálkozol hogy ez másoknak nem tetszik.
2020. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%

Én viselek maszkot, de attól még magamért aggódom, illetve azokért,akiket szeretek.


Az idegen vigyázzon magára.

2020. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
5. Ott a pont. :D A te egészségedért kérdező senki nem aggódik, remélem előbb utóbb felpofoz valaki a kötekedő ocsmány stílusodért, vagy jól pofán tüsszent. De mindenki más egészségéért felelősnek érzem magam, mivel egy társadalomban élek, így felveszem a maszkot, és a hőmérsékletemet is megmérem reggelente, hogy betegen nem menjek munkába és ne veszélyeztessem a kollégáimat.
2020. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%

Elsősorban a maszkkal valóban a saját egészségét védi mindenki, az ilyenekkel szemben, mint te is vagy.

De ha rajtam maszk van, és nem pofádba prüszkölök, hanem a maszkba, akkor azáltal már a te egészséged is védve van! Tehát azzal, hogy maszk van rajtam, nem csak a saját egészségemet védem, hanem a tiedét is! Ezért jó lenne elgondolkodnod ezen egy kicsit.

2020. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

Mégis mit vártál ezzel a kötekedő kérdéssel, valami fejsimogatást a hozzád hasonló bunkóktól? :D

Egész meglepő módon engem veled ellentétben mások is érdekelnek, nem csak önmagam, és amellett, hogy a saját egészségemet is védem a maszkkal, másokra is vigyázok. Az idős rokonaimmal való találkozás során pl. nem azért veszek maszkot mert elkaphatnék valamit, mivel ők alig mennek valahova, hanem azért mert én munkába járok, és nagyobb eséllyel lehetek fertőző, nem akarom megbetegíteni őket. Furcsa mi, hogy olyanok is élnek a Földön akiket érdekel más is önmagukon kívül? :D

2020. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!