Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez valóban igaz?

Ez valóban igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemrég azt olvastam, hogy ha valaki fejlődő korban van és több kalciumot, fehérjét és magnéziumot visz be az még jobban segíti a növekedésben.

Az igaz tehát ha valaki csipszel tomi magát valamint egy más valaki pedig egészséges ételeket eszik az akkor az egészséges nagyobbra NOL vagy ez hülyeség?

Őszintén szerintem ez genetika kérdése de azért gondoltam megkérdezem itt is! :)



2017. márc. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem elsősorban a kaján múlik. régen kisebbek voltak az emberek, de ők volt hogy éheztek. nálunk ez nincs. ha pedig csak chipset és zsírosakat zabálsz, a tested akkor is átalakítja arra ami kell neki.
2017. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem zabalok chipset. Ezt mondom csak olvastam én is máshogy gondolom, de biztonság kedvéért hogy ne mondjak hülyeséget ha valaki kérdez, szóba kerül a téma stb.. rákérdeztem itt is!
2017. márc. 19. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:

ki kéne próbálni egy egypetéjű ikerpárral hogy az egyik kiegensúlyozott étket kap a másik pedig chipset, akkor látnánk mi a helyzet.


különben a hollandok viszonylag nagyra nőnek, állítólag pont azért mert sok sajtot kajálnak.

2017. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!