Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megis mik ezek? esetleg rohamok?

Jazmin-chan kérdése:

Megis mik ezek? esetleg rohamok?

Figyelt kérdés
fuha hat igazabol nem tudom minek nevezzem, azért kerdezem most meg^^' hetente parszor (kb 2-3 alkalommal) elofordul hogy nagyon elkap a remegés. de tényleg, mintha foldrenges lenne, es azzal együtt mozognek. az allkapcsom is remeg, emiatt a nyelvem is sokszor harapom el. a kezem es a labam is elkepesztoen remeg. egyik barátomnak akartam irni hogy segitsen mar, de nem ertette mit akarok mert nem tudta elolvasni, hanguzenetben meg nem mondhattam neki mert anyam instant megol ha meghallja. na szoval amugy is sokszor van hogy nem kapok levegot (valami baj van a szivemmel, bár magam sem tudom mi, mert anyam nem vesz komolyan ezaltal nemis voltunk meg orvosnal), de ilyenkor meg annyira se:/

2020. szept. 28. 05:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz, kéne gy neurológiai beutaló!
2020. szept. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több dolog is okoz ilyet, orvosnak kéne elmondani, aki célzottan kérdez, és elvégzi a megfelelő vizsgálatokat.
2020. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szívproblémák és az állkapocsremegés is epilepsziára utalhatnak. Fontos lenne kivizsgálni.
2020. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!