Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez már Szerotonin szindróma?

Ez már Szerotonin szindróma?

Figyelt kérdés

2,5 hete eléggé depressziós vagyok. Néha úgy érzem, hogy már nem tudom mi van. És végtelen ez az út. Ez mondjuk a karantén miatt is van! Van, hogy random hangokat hallok illetve megilyedek a saját árnyékomtól. Meg nagyon valósnak tűnő rémálmok is gyötörnek éjszaka. Na meg ma olyan 3 órája azon kaptam magam, hogy fekszem nagyban. Emlékszem, hogy fixen nem zártam be a szobám ajtaját. És amikor felkeltem bevolt zárva. És csak nekem van kulcsom hozzá! Nem emlékszem, hogy felkeltem volna, hogy bezárjam. Na meg van mikor a fejem is fáj. És a gyógyszer nem akarja nagyon kiállítani. Pedig mindig kiszokta általában.


Félek, hogy ebből többet nem jövök ki! És, hogy ez szerotonin szindróma. Nos ezeket azért tapasztalom, mert 2,5 hete elfogyasztottam 2 db 250 mg fehér maseratit. És egészeket vettem be. Ami miatt bal melkasi fájdalmam is lett, meg a második után majdnem ki is feküdtem. És előtte olyan 2 órával még fel is szívtam 1g kristályt amiben nem tudom mik lehettek. De a lejövőjük nagyon rossz volt. Még csak 6.ik alkalommal ekizek. De 1,5-2 hónap szünet elég szokott lenni. Még úgyis, hogy általában 300-500+ mg-t fogyasztok mondjuk egy buliban. Mert hamar kimegy általában nagyon 1 óra. Eddig csak a narancssárga tanknak volt 3 óra a peakje. Abból 2/3 is elég volt egy jó csavarhoz! És halucinálok is ezeknél a nagy adagoknál lépnek fel. De viszont 200 mg-nél erősebb tabit még az előtt sosem dobtam egészben. És 1,5-2 hónap elég. Ahhoz, hogy ne legyek utána depis. Viszont most kivételesen 3 héttel azelőtt pedig 1,5 kék fc barcát ettem. De az gyenge volt és elvileg nem mdma-s. Most valszeg több időt várok a következő fogyasztásig. Legszívesebben nem tenném de nagyon jó az a baj. Ezzel a sok negatív mellékhatással mégis mit csináljak? napi 80-150mg c-vitamin bevitelt erre az időszakra mennyire növeljem?! Zőld, Gomba nincs kéznél. De pl 5-hpt sincs. Amit megpróbáltam az a frontin volt, de mintha csak rontana a helyzeten. Mert lehet, hogy az is roncsolja a szerotonint, endorfint. Már azon gondolkodom, hogy pszihiáterhez fordulok. Meg néha azt is érzem, hogy a szívem mintha fájna kicsit.



2020. szept. 30. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy fogalmad sincs hogy működik ez a rendszer. Ha nem hagyod most azonnal abba ezeket a szarokat, akkor búcsúzz el az eddigi életedtől, mert ennél már csak rosszabb lesz, mert érzékeny vagy rá. Ha akarsz még nagyon jót, akkor ekizz tovább, csak tudd, hogy a rossz ezek után még rosszabb lesz. A későbbiekben meg úgyis én fogom fizetni a te pszichiátriai kezelésedet a tb-vel.
2020. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem még nem az, vagy ha az is ebből még kijöhetsz. De csak akkor ha legalább karácsonyig vagy szilveszterig vársz a dologgal. És nem azt csinálod, hogy ekkor is ekizel meg akkor is. Mert akkor megint vissza kerülsz vagy ebbe. Vagy még rosszabb állapotba. És tudom, hogy mostanában sok a rossz minőségű illetve rövid peakkel rendelkező eki. Akiknél a redose időtartamot is jobban elkell találni. Mert különben lehet, hogy vissza sem jutsz ugyanarra a szintre. De legközelebb ha dobsz kezd 120-150 mg-vel. Majd inkább kicsit gyakrabban redoseolj ilyen 30-50 mg-t esetleg ha már 250+ mg-t fogyasztottál jöhet +70-100 mg is. Minthogy nagyobb redosek miatt jobban megnöveld a kockázatokat. És mégegyszer ne dobjál be 200-250 mg-t egészben. Nekem már 170 mg körüli adag is általában kicsit sok szokott lenni, ha egyszerre nyomok ennyit. A 250 meg már túladagolás!


Azon meg ne csodálkozz, hogy a kolompos pityutól kapott kristály amit lehet eladtak neked 5k-ba. Közben meg azt adták el annyiért ami negyede ennyibe kerülne. Meg sokat ront a lejövőn. Mert gondolom nem meth vagy mefi származékot adtak neked el!

2020. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!