Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete nem érzek szagokat....

Mitérdekeltéged kérdése:

Két hete nem érzek szagokat. Mikor érdemes orvoshoz fordulni? Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Igazabol nem szenteltem neki nagy figyelmet hiszen meg voltam fázva el volt dugulva az orrom kohogtem stb.

Nem teljesen igaz hogy nem erzek semmit mivel erosebb illatok es szagok eseteben erzek valami furcsa kesernyes talan allott szagot de nem azt amit alapban kene ereznem az adott dologtol. Orvoshoz felek menni mert mi van ha egybol rafogjak hogy korona? Oszinten amugy mar nagyon hianyzik a szaglasom nem tudom hova tunt mikor akar visszajonni vagy hogy miert nincs?



2020. okt. 1. 11:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hasznaltam orrsprayt

De azon kivul tokre erdekelne hogy mi az az ido ami normalisnak szamit hogy nem erzem? Es mikor kell orvost hivogatni hogy valami nemjo?

2020. okt. 1. 16:44
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan hogy több hétig elment az orrspraytől, nem kell agódni csak regenerálódnia kell az orrodnak. Ja és próbáld mellőzni az orrsprayt ha lehet
2020. okt. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Most már mindegy úgyis.
2020. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!