Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete nem érzek szagokat....

Mitérdekeltéged kérdése:

Két hete nem érzek szagokat. Mikor érdemes orvoshoz fordulni? Mi oka lehet?

Figyelt kérdés

Igazabol nem szenteltem neki nagy figyelmet hiszen meg voltam fázva el volt dugulva az orrom kohogtem stb.

Nem teljesen igaz hogy nem erzek semmit mivel erosebb illatok es szagok eseteben erzek valami furcsa kesernyes talan allott szagot de nem azt amit alapban kene ereznem az adott dologtol. Orvoshoz felek menni mert mi van ha egybol rafogjak hogy korona? Oszinten amugy mar nagyon hianyzik a szaglasom nem tudom hova tunt mikor akar visszajonni vagy hogy miert nincs?



2020. okt. 1. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ízeket érzel? Mi a probléma abban az esetben, ha ráfogják, hogy korona? Jobb, ha koronás vagy, csak nem tudsz róla? Orvoshoz amúgy sem mehetsz jelen helyzetben, hanem fel kell hívni. Kimenni sem fog valószínűleg, csak ha úgy érzi, kiküld hozzád valakit tesztelésre, vagy megmondja, milyen gyógyszert szedjél.

Emberek közé ne menj.

2020. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Izeket rendesen erzek. Nagyon sokan jarnak orvoshoz telefonos konzultacio utan ad idopontot. Mivel leszunk elorebb ha csinalnak tesztet ugyis rafogjak mindenkire hogy pozitiv meg anelkul is itthon ulok ha koronas is vagyok mitol gyogyulnek meg attol hogy itthon vagyok vagy attol hogy csinaltak egy tesztet?
2020. okt. 1. 11:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják rád, hogy pozitív vagy, ha nem vagy az.

De ha amúgy is otthon maradsz, és nem érintkezel senkivel, akkor tényleg szinte mindegy.

2020. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
menj orvoshoz. ez simán lehet korona.
2020. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
4: Ha korona, nem szabad, hogy orvoshoz menjen, az megvan?
2020. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem megyünk sehova korona gyanúval, főleg nem orvoshoz! Javasolt ilyenkor ha teljesen otthon maradsz és ne találkozz senkivel ha lehet! Tesztet akkor csinálnak ha fontos, máskülönben nem.
2020. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem hinnem hogy korona mivel nathas voltam orrdugulas ilyenek

Semmi koronatunet

En azt nem szeretnem csak hogy amiatt ne kezdeljenek vagy barmi mert azt hiszik az

Meg felek hogy ha ezt hagyom nem nyerem vissza a szaglasom es baszhatom az egeszet

2020. okt. 1. 14:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ezt egyébként nem itt kérdezgetném, hanem csak felhívnám az orvosomat.
2020. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Náthásodás amúgy koronatünet is lehet. De persze még kismillió dolognak is. Ha használtál orrsprayt akkor valószínűleg attól van.
2020. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Használtál orrsprayt? Az magyarázná, mivel ugye ízeket érzel rendesen
2020. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!