Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt Hogy az Elevit terhes...

Azt Hogy az Elevit terhes vitamin segít teherbe esni valaki ?tapasztalat az egyik ismerősöm úgy mondta hogy szedte kb. egy hónapig. És aztán amikor abbahagyta terhes lett Dehogy vagy ettől vagy a folsavtól nem tudja Szerintetek ?

Figyelt kérdés
Adott a tesójának és ő is terhes lett
2020. okt. 2. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem átvert. Igazából az történt, hogy szexelt valakivel. De psszt, nem tőlem tudod!🤫


Na jó, komolyra fordítva: a sima vitaminhiány miatt nehezebb lehet a teherbeesés, de akinek a terhesvitamin elég hozzá, hogy helyrejöjjön, annak a sima multivitamin is jó.

Meg ez az egy hónap.... hát ez szimpla véletlen.

D-vitamin, cink és folsav állítólag az, ami hatékonyan támogathatja, hogy megmaradjon a megfogant terhesség.

A folsavat a tervezett fogantatás előttől ajánlott szedni Czeizel szerint, mert mire pozitívat tesztelsz, a fogantatás 2 hete megtörtént, és a velőcsőzáródási rendellenességek megelőzését már el is buktad addigra.


Sok sikert!


(Ui: pajzsmirigy - működést alig nézet valaki, pedig egyszerű.... és rengeteg fertilitási probléma mögött alulműködő pm van)

2020. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A terhesvitaminok nem ejtenek teherbe senkit! :D


A 6. hónapban vagyok és én is Elevitet szedek, mert elég komplex multivitamin, nem kell mellette több mindent szednem.

Terhes biztosan nem a vitamintól lettem, viszont abban szerintem volt szerepe, hogy felkészítette a szervezetemet erre az áldott állapotra. :)


Ha babát szeretnél, akkor az elején a folsav nagyon fontos, de ha jól választod meg a terhesvitaminodat, abban kell, hogy legyen belőle elegendő. Sok sikert! :)

2020. dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!