Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez emésztetlen székletnek...

Ez emésztetlen székletnek számít? Nyugi nincs kép.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdtem probiotikum kúrába, mert ételérzékeny lettem (tejfehérje) és már egy ideje diétázom rá, de néha még nem az igazi az emésztésem.. De eddig nem szedtem rá probiotikumot, lehet ez a baj.

Vannak jobb és rosszabb napok, van mikor tök normális.

Szóval lehet eddig csak nem figyeltem nagyon nem tudom, de mostanában ha lágyabb a produktum, látok benne ételdarabokat, főként zöldség/gyümölcs részeket. Pl. tegnap ettem olivabogyót és egy kis része visszaköszönt. Ez zöldség gyümölcsnél, magoknál normális jelenség?

Színre amúgy rendben van.



2020. okt. 6. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
A magoknál igen.
2020. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Paprikánál, paradicsomnál, kukoricánál, és olajos magvaknál is normális.
2020. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy eleve a cellulóznál?

Vagy nem tudom nekem szerintem volt olyan is hogy pl bab héja, vagy borsóé, uborkáé..

2020. okt. 6. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-as A hüvelyesek ha nem rágod meg rendesen egészben is kijönnek. A paradicsom, paprika héj, mák, magvak, rengeteg dolog ilyen.
2020. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magoknál már én is tapasztaltam.

És hallottam, hogy aki érzékenyebb rá, annak (ahogy írod) bizonyos zöldségek, gyümölcsök héja kijön.

De jelzés is lehet, hogy túl sokat fogyasztottál belőlük.

2020. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, akkor remélem nem kell nagyon aggódjak (: igen jut eszembe mákkal is így jártam a múltkor! :D

Nem fáj semmim tulajdonképpen, csak az érzékenységem óta nehezebben emésztek úgy veszem észre. Szedem továbbra a probiotikumot, egyből semmitől nem várok csodát.

2020. okt. 6. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a mák szokott, karácsonykor :DDD Egyébként nem szoktam sokszor mákosat enni, de akkor van több mákos süti is.
2020. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!