Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemi szerven és környékén...

Nemi szerven és környékén lévő pattanásokat mivel lehet kezelni, és eltüntetni?

Figyelt kérdés
nő vagyok, 24 múltam, eleve zsíros a bőröm, szóval mikor beléptem a pubertásba, tele voltam pattanásokkal, mára ez lecsökkent, de azért még néha okoz gondot, nemi szervnél meg nem lehet akármivel kezelni
2008. nov. 28. 13:19
 1/2 anonim válasza:
előfordulhat, h nem pattanásokat észlelsz, hanem condyloma accuminatumod van, ami a hpv okozta vírusos szemölcs. nem akarlak elrettenteni, kicsit nehéz így megmondani, de lehet, h begyulladtak a szőrtüszőid. erre ha jól tudom, gyógyszertárban kapható oldat. ha nem szőrtüszőgyulladás, látogass el a nőgyógyászhoz/urulógushoz!
2008. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, az tényleg pattanás, nőgyógyász is azt mondta. Akkor valami kenőcsöt adott, ami jó volt. Nem állandó, úgy időnként jelenik meg ilyen.
2008. nov. 28. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!