Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hús vér emberi génállomány...

A hús vér emberi génállomány meghatározhatja az egész életet, vagy az életünket!?

Figyelt kérdés
belszervek (belgyógyászati szervek)működése jó, vagy rossz.(gyenge lekvár,vagy erős izmos masszív lesz egy valaki,valakik) és a tanulási képességeket,hogy jó, vagy rossz képességűek legyenek az emberek.

2020. okt. 6. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. A genetika determinál.
2020. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sárgák a fogaim. Valószínű genetika, mert a testvéremé is ilyen és nem lehet fehéríteni se, mert maga a csontállomány sárga és nem a felszíne. Csálék is, amit csak felnőtt koromban sikerült korrigálni.

Ezek miatt olyan 10 éves korom óta csak csukott szájjal vagy szájam elé tett kézzel mertem nevetni, de inkább nem is nevettem. Lehet, hogy ez az egyik fő oka annak, hogy olyan szomorú ember lett belőlem.

Ez pedig nyilván meghatározta azt, hogy messzire kerültek a férfiak. Soha nem voltam viszonzottan szerelmes. Akinek kellettem, az leginkább a lakhatását akarta megoldani velem és az ingyen szexet.

Mára más valamennyire a helyzet, mert a fogaimat sikerült részben megcsináltatni, már merek nevetni, de van bennem egy nagy szomorúság és ez már nem fog elmúlni soha.

2020. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre mindenjot kívánok önöknek is viszlát.
2020. okt. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!