Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek orvoshoz vagy majd...

Menjek orvoshoz vagy majd elmúlik?

Figyelt kérdés
Ma reggel semmi különöset nem csináltam, amikor hirtelen azt éreztem mintha nagyon megszúrt volna valami a bicepszem hátsó részénél (nem tudom jobban elmondani hogy hol is). Odakaptam mert fájt de mivel semmit nem éreztem ott ne foglalkoztam vele. Kb egy fél óra múlva olyan fájdalmaim kezdtek lenni mintha ki akarnának valamit tépni a karomból, nem vicc. Bizonyos mozdulatra, vagy ha megemeltem a karom. Megnéztem a tükörben és egy hatalmas véraláfutás van azon a részen. Nagyon megijedtem mert sokszor és váratlanul jön ez a fura fájdalom. Vadgesztenye krémmel kenem mert az van itthon.
2020. okt. 6. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem emlékszel, mikor és hol üthetted meg?
2020. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ütöttem meg, teljesen értetlenül állok a probléma előtt.
2020. okt. 6. 23:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Az íróasztalnál ültem és dolgoztam a laptopon.
2020. okt. 6. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Nekem régebben, 20 éves korom körül egy időben szétpattantak hajszálerek a combomon, akkor éreztem hasonlót és volt is utána 1-2 véraláfutás. Én nem vizsgáltattam ki, mert elmúlt, de szerintem nem játék. Vérnyomásprobléma is lehet gondolom. Szerintem elpattant neked is egy ér. Hogy ez mennyire veszélyes, azt én nem tudom, de jobb, ha megmutatod orvosnak, nehogy valami vérrög elinduljon aztán!
2020. okt. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!