Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap hajmosás óta folyatmosa...

Tegnap hajmosás óta folyatmosan ki be dugul a fülem. Elmúlik magától, vagy menjek el holnap orvoshoz vele?

Figyelt kérdés

Tegnap szokásosan mostam a hajamat, de bedugult a fülem. Sosem volt még erre példa. Este azt hittem reggelre elmúlik. Ma viszont egésznap ki be dugult a fülem. Ha fekszem kidugul, ha felállok azonnal bedugul. Vettem fülgyertyát életemben először, de semmit nem ért. Nem sokkal később lámpáztam az sem segített. Holnap elmenjek vele orvoshoz, vagy várjak még? Éjszakára kövirózsát fogok beletenni. Amúgy minden nyáron fülfájós vagyok, de ilyesfajta dugulásom még nem volt.

Köszi előre is a tippeket.


2019. júl. 31. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hajszárítóval próbáld meg kiszárítani. Elég hosszadalmas, de hatásos. Régen azt mondták ugrálni kell fél lábon a fejet oldalra hajtva.
2019. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
nekem ami bevált: a fejemet vastagabb párnához csapom a bedugult fül oldalával az ágyban fekve. 4-5 után kifolyik a víz
2019. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

jobb, ha mesz, mielott begyullad

valoszinzleg felgyulemlett a fulzsir, ezert kimossak, ami fura, de nem fajdalmas

2019. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha nem tudod kirázni a vizet, akkor jah menjél el orvoshoz. Egyáltalán víz ment bene, vagy fülzsír? Mert akkor tényleg ki kell mosatni.
2019. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

"Egyáltalán víz ment bene, vagy fülzsír? Mert akkor tényleg ki kell mosatni."

:) Fülzsír nem "megy bele", hanem eleve benne van. Csak ha túl sok, akkor a mögé került víz nem találja a kiutat, a benne levő bacik meg esetleg elszaporodnak, amitől begyulladhat - ezt jó megelőzni azzal, ha megmutatja orvosnak, még mielőtt fájni kezdene.

2019. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Jaj istenem, tudom, hogy a fülzsír nem megy bele, hanem ott termelődik. Azt hittem egyértelmű, hogy mire gondolok, nem kell a kákán is csomót keresni.
2019. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Voltam ma orvosnál azt mondták, hogy sajnos időpontos a dolog, keddre kaptam időpontot.
2019. aug. 1. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld meg oldalra fordítani a fejed és kirázni. Nekem mindig sikerült. előfordult már velem is.
2019. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!