Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kellene bárkire is...

Miért kellene bárkire is ráerőltetni,amit nem akar? COVID-19 vakcinát, ha valaki nem akar, azt minek kötelezni? Hisz aki beadatja magának az VÉDETT lesz. Szóval nyugodtan lehet körülötte egy csomó olyan ember, akik soha nem lettek beoltva.

Figyelt kérdés

Akkor meg minek MINDENKIT beoltani?


Ezt magyarázza már el nekem valaki!



2020. okt. 8. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Mi ez a hiszti?
2020. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Van mar vakcina?
2020. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kérdésre kérdés a válasz?
2020. okt. 8. 11:14
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Nincs idő tesztelni a vakcinákat a szükséges ideig, ergo veszélyesek.
2020. okt. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Az a baj hogy ti kitaláltátok hogy kötelezően be akarnak oltani mindenkit, amikor ilyet senki nem mondott aki erről törvényt, rendeletet hozhatna. Egymást győzköditek olyan mesékkel amiket ti találtatok ki.


A kötelező védőoltások azért kötelezőek mert az egész népességet kell immunizálni ahhoz, hogy ne tudjon a kórokozó mutálódni. Ha csak a népesség 50%-a védett, a másik 50%-ban mutációra képes a törzs és így a beoltottakra is veszélyes. Ha ezt nem vagytok képesek megérteni akkor javaslok egy "csak oda" jegyet a lakatlan szigetekre és ott élhettek oltások nélkül. Ugyan nem hosszú ideig de legalább elhiszitek hogy igazatok volt.

2020. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha egy potenciálisan halálos betegségre feltalálnak egy védőoltást (pl. diftéria, tetanusz), akkor valóban komoly dilemma, hogy milyen eszközzel kellene elérni az átoltottságot.


Aki azzal együtt, hogy utánaolvasott, mi a védőoltások szerepe és kockázata (annak is, ha nem kapja meg...), annak megtiltanám, hogy felvehesse.

Azt' jónapot, pár generáció alatt elkopnának az ilyenek.

2020. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%

Előző vagyok. A covid vakcinával szemben a jelenlegi formájában ennyi idő elteltével nekem is vannak fenntartásaim.

Mert hiányzik a többszörös tesztelés, maga az idő-faktor az, ami miatt nincs hosszútávú vizsgálat a tapasztalatokról, hatékonyságról.

Nem tartanám szerencsésnek ezt itt és most a jelenlegi formában kötelezővé tenni.

2020. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

A védőoltások úgy működnek jól, ha mindenkinek beadják. Vannak olyan emberek, akik az egészségügyi állapotuk miatt nem kaphatják meg. Ők az által lesznek védettek, hogy a környezetükben mindenki be van oltva.


Én nem halottam semmi olyasmit hogy kötelező lenne majd a covid ellen. De ha esetleg az lesz, nem látom értelmét a lazadozasnak. Tanult szakemberek hozzák meg ezt a döntést, nem azok, akik a budin ülve olvastak először arról a neten hogy mi a különbség a vírus és a baktérium között.

2020. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Soha sehol nem hangzott még el, hogy kötelező lesz az oltás.

Szerintem soha nem lesz kötelező, az más kérdés, hogy nem kizárt hogy ez lesz az új "világútlevél". Ha lesz vakcina, azt el tudom képzelni, hogy sok ország azt mondja az idegeneknek, hogy a belépés feltétele hogy be legyél oltva. Ezen nem csodálkoznék. De ettől még otthon ülhetsz oltatlanul nyugodtan.

Ha mégis a kötelező oltás mellett kellene érvelni, akkor azt mondanám, hogy mikor megfertőződsz és kórházba kerülsz, annak költségei vannak, amit a közösből kell kifizetni, innentől tehát azért nem csak a te magánügyed hogy védett vagy-e. Sőt ha oltatlanként fertőzöl, akkor még további embereket küldesz a kórházba, akiket megintcsak az államnak kell ellátni. Ilyen logika mentén pl. joggal mondhatná a TB, hogy aki nincs beoltva, annak fizetős a lélegeztetőgép.

De még egyszer mondom, szerintem soha nem lesz kötelező az oltás, legfeljebb ajánlott, és azt el tudom képzelni, hogy az oltottak bizonyos előnyöket vagy többlet jogokat kapjanak, elsősorban utazásánál.

2020. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8-as nézd meg a riportokat Bill Gatessel.

Már az egésznek a kezdetén azzal kezdte, hány milliárd ember van és mennyi idő, mire mindenki be lesz oltva...

Mintha már egy világon mindenki által eldöntött dolog lenne.



Remélem őrá még emlékeztek a H1N1-es időszakból:


[link]

2020. okt. 8. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!