Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyobb fizikai fájdalmat...

Nagyobb fizikai fájdalmat hogyan okozhatnék magamnak maradandó károsodás nélkül?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami tényleg fáj, és lehet rendszeresen csinálni. Szóval ha azt írjátok, menjek szülni, az nem jó, mert nem lehet folyton szülni. Sport van, gyakran okozok magamnak izomlázat, lesérülni viszont nincs kedvem, úgyhogy extrém sportot nem űzök. Valaki tud valamit?

2020. okt. 9. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az pl krvára tud fájni ha befőttesgumit teszel a csuklódra, kihúzod amennyire csak lehet, majd elengeded.

Miért van erre szükséged?

2020. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
krokodilcsipeszeket kell raknod az elsődleges és másodlagos nemi szerveidre, az ajkaidra, füledre, nyelvedre. pár perc elég a kivánt hatás eléréséhez.
2020. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a befőttesgumisat szoktam csinálni, de már eléggé hozzászoktam. Ez a gond, hogy nő az ingerküszöböm. Mondjuk ha sokáig csinálom, akkor egy idő után azért tud csípni.
2020. okt. 9. 17:49
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt lehet fokozni azzal, ha veszel egy gumimadzagot, jól kihúzod és elengeded valamelyik testrészeden.
2020. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi a tippet.
2020. okt. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!