Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges így leszokni az...

Lehetséges így leszokni az altatóról?

Figyelt kérdés
5 évig szedtem altatót, egy stresszesebb időszakban volt rá szükségem, aztán elszaladt velem a ló és szedtem folyamatosan. A végefelé már nagyon untam, és azt éreztem, hogy csak pszichés alapon van rá szükségem, hogy minden este bevegyem. Amikor elfogyott, nem váltottam ki újra. Ez volt augusztus közepén. Azóta úgy alszok mint a bunda, este normálisan érzem, hogy álmos vagyok és szeretnék aludni, és könnyen el is alszom. Éjszaka azért felébredek legalább egyszer, de simán vissza tudok aludni, míg altató mellett a visszaalvás nem ment, csak ha újabb tablettát vettem be. Nagyon örülök, hogy így el tudtam hagyni csak nem értem hogy történt ez meg ilyen könnyen.
2020. okt. 11. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig szedted, hogy hozzá szokott a szervezeted, és (mégha csak pszichésen is) de követelte.

Most vissza állt minden a régi kerékvágásba. Szerencsés vagy hogy nem alakult ki teljes függőség.

2020. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora duma ez, ilyen nincs! Mi az, hogy a végére untam? Ennek a fele se igaz.
2020. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért fura, mert azt olvastam, hogy ennyi idő után már nagyon nehéz letenni. De jobbakat alszom mióta nem szedem.
2020. okt. 11. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!