Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen alkalamassági vizsgálat...

Milyen alkalamassági vizsgálaton kell részt venniük azoknak, akik felderítő katonának jelentkeztek?

Figyelt kérdés
Az általános fizikai alkalmasságin kívül van barokamrás vizsgálat is, az milyen és mit vizsgálnak pontosan? Milyen egyéb speciális vizsgálatokra kell még számítani?

#felderítő #alkalmasság #Felderítő katona
2020. okt. 12. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Agyi elsősorban:) A leszórt golyóköpködőket leszámítva elsősorban szellemi munka. Az időjárási és földrajzi körülményekhez való tökéletes alkalmazkodás, akár napokon, heteken át. Szükséges adatok gyűjtése és továbbítása, sokszor helyi lakosokkal való kapcsolattartás is belekerül. Menj tengerésztisztnek inkább. Üdv!
2022. jan. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nehezített fizikai alkalmasságira (pl kötélmászással bővítve), barokamrás vizsgálatra, ilyesmire gondoltam, remélve, hogy majd olyan ember is elolvassa a kérdésem, aki érdemben tud válaszolni. A válaszod értelmes részét eddig is tudtam, bár szerintem a fizikai része sem elhanayagolható e területnek. ;)

Mindenesetre, köszi, hogy időt szántál rám az életedből! :D és sok sikert a tengerészeknél! ;)

2022. jan. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!