Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok ezzel csinálni?

Mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

Bár még csak 24 éves nő vagyok, sajnos nagyon sok gyógyszert kell szednem különböző betegségekre. Amióta elkezdtem szedni őket, fokozatosan egyre nehezebben tudom lenyelni a tablettákat. Eleinte ez csak nehézség volt, később öklendezés és hányinger jelent meg. Mostara odáig jutottam, hogy általában be is hányok. Ez általában kicsi, egy nyeletnyi mennyiségű, de most este telehánytam az egész szobát. A legroszabb, hogy ilyenkor a gyógyszerek is távoznak, de mivel nem tudtam mindegyiket beazonosítani, így nem mertem újra bevenni, de rettegek, hogy nem fog hatni.


Találkoztatok már ilyen problémával? Mit lehet ezzel kezdeni? Kihez forduljak? Belgyógyász vagy pszichiáter? Azt se tudom, hogy szervi oka van vagy lelki eredetű.


Köszönöm előre is a segítséget!



2020. okt. 13. 00:20
 1/3 Csömöre válasza:
50%

Szerintem menny el orvoshoz a korházba! Nem akarlak készíteni de lehet hogy szervezetedben van valami baj!

Ne félj!!!!!!!!!!😇😇😇😇🥰🥰💜💜💜

2020. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csömöre válasza:
50%
Bocsi megjelentetni!!
2020. okt. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igyál előtte is pár korty vizet, akkor könnyebb lenyelni.

De szerintem ez mentális eredetű. Stresszeled magad a gyógyszerek miatt, majd ha nem sikerül bevenni őket, akkor csak még jobban.

2020. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!