Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360-on miért nem tudok...

Xbox 360-on miért nem tudok Xbox Liveot csinálni? Több lent.

Figyelt kérdés

Vettem egy használt NEM flashelt nem RGH-ztatott XBOX 360-at ,rákötöttem az XBOX-ot a gépre így van net az XBOXON. Viszont le szeretném tölteni a YouTube alkalmazást amit nem enged addig amíg nem jelentkezek be vagy csinálok egy új XBOX Live fiókot. Na most én már körülbelül 5 órája szenvedek mert mindig valami hibát ír ki. Hol azt írja, hogy nem jó az E-mail címem hol azt, hogy Email or Password Not Valid... de kérdezem én mi nem jó rajta ha új fiókot csinálok?? Ezt írja most: You use your email address and password to sign in to:


Hotmail or Live.com

Xbox.com

Windows Phone

Xbox Music or Zune


Oké megcsináltam neki azt, hogy beléptem az XBOX.com-ra csináltam is egy XBOX live profilt... beírom az email címem és nem jó. Miért nem jó? Valaki segítsen mert mar ott tartok, hogy megfogom az XBOXOT és ki dobom az ablakon.



#hiba #Xbox 360 #Xbox LIVE #xbox live nem tudok belepni
2017. febr. 17. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mindent jól írtál be akkor ötletem sincs, viszont itt egy szájbarágós videó hátha ez alapján sikerül https://www.youtube.com/watch?v=e5bY-EsBnWQ
2017. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!