Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan alakul ki az un....

Hogyan alakul ki az un. cigány szag?

Figyelt kérdés
Sok roma embernek van egy tipikus szaga, amit nem lehet máshoz hasonlítani. Nem tipikusan izzadt, vagy vizelet szagra, hanem a kérdésben feltettre.

2020. okt. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
nem fürdenek nem mosnak.... nekem inkább ló szagra emlékeztet
2020. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vantel ***** válasza:
34%
Úgy,hogy benne van a vérvonal.
2020. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
A vonó szaga... :)))
2020. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Egy cigány embernek másmilyen szaga van mint egy nemcigánynak ha tegyük fel, egyik sem fürdik? Szerintem egyszerűen arról van szó hogy mosdatlanul járnak, de ilyet a nemcigányok közt is találni, csak sokkal kevesebbet.

Vagy a cigányoknak akkor is van egyfajta szaguk ha rendesen tisztálkodnak?

Ezt a jelenséget cigányoknál még nem tapasztaltam, viszont feketéknél igen.

2020. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
#4 Ha rendesen tisztálkodnak, akkor nincs.
2020. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Délieken, mediterrán embereken is érezhető ha pigmentáltabb valaki, de nem nem büdösség jellemzi.

Görög, olasz, és feketéken is éreztem ezt a sajátosságot, engem nem zavart, unokahúgomnál itt lakott egy finn cserediák, ő azt mondta hogy semmi különöset nem tapasztalt rajta ilyen téren, viszont a "fehér" haját szemöldökét, szempilláját meg kellett szoknia.


Gimnazista cigány csajjal akadtam már össze egy-két csók erejéig, és olyan volt kicsit mintha egy nyaraláson, külföldivel lennék éppen.


Az szag az bizony mosdatlanságból ápolatlanságból ered, ázott cipő ruha.

2020. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%
Borukben van egy olyan enzim ami ezt a szagot arasztja
2023. máj. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!