Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik elkapták a koronavírust...

Akik elkapták a koronavírust vagy akik ismernek olyat azoktól kérdezem, hogy nektek mennyi ideig tartott a karantén és milyen tünetetek volt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A 0 db válasz elgondolkodtató...
2020. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szept 28tol volt a karanten nekunk es okt 8 ig. De tuneteink vannak mai napig , paromnak ujbol poziziv lett a teszt tehat meg azota is itthon vagyunk. Fejfajas eros kohoges faradtsag , iz szag elvesztese es a koriabszakaszban laz , hoemelkedes
2020. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dpfm ***** válasza:
62%
Én már 3 hete vagyok karanténban, de tüneteim már v 6 hete vannak. Hőemelkedés, hidegrázás,izom és ízületi fájdalom, fáradtság, nyirokcsomó duzzanat, szédülés, hasmenés, torokfájás. Ezek voltak a tüneteim. A hőemelkedés nem akar egyszerűen elmúlni mindennap felmegy. Nem magasra de 37.3-37.5re igen. Ami még megvan az a fáradtság, nyirokcsomók, torokfájás néha. Kíváncsi vagyok meddig fog ez még tartani mert már nagyon unom. Közben egyszer bementem a kórházba mert aggódtam h mért tart ilyen sokáig a gyógyulás, de a vérképem teljesen jó, a tüdőröntgenem is. És 25 éves nő vagyok, nincsen krónikus betegségem se, és a fizikai állapotom se rossz. Meg tolom ezerrel a vitaminokat és pihenek de hát nem úgy tűnik mintha javulna a helyzet.
2020. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom elkapta, rá 5 napra én is tőle, 3 hete vagyunk itthon mert ennyire gyors a teszteléses rendszer, én konkrétan 10napja beteg voltam mire megkaptam az eredményt, hogy pozitív.Tuneteink még mindig vannak, köhögés, nehézlégzés, de szerintem már nem fertőz. 22-ig tart a karanténom, de a haziorvos szerimt csak akkor ér véget ha tünetmentesek leszünk teljesen. Mondhatom kínlódás az egész, szerencsére apukám es anyósom rengeteget segit, igy nem szenvedek szemmibem hiányt. Viszont eleg rossz hogy mindig őket kell ugraltatnom ha kell valami a boltból. :(
2020. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!