Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy már 9 napja...

Normális, hogy már 9 napja várok a Covid tesztre?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején jöttek a tünetek (hőemelkedés, gyengeség, fulladás, szaglás elvesztése) a dokim elvileg Kedden megkérte a tesztet, a mai napig nem történt semmi. Közben a munkahelyemről már zargatnak, hogy mikor megyek dolgozni.


Felhívtam a mentőket, közölték, hogy nem látják a nevem a rendszerben. Felhívom a dokim, ő meg felháborodottan közölte, hogy lejelentett és mit képzelek én magamról, hogy ilyeneket gondolok róla.


Eleve alig akarta megkérni a tesztet, forró tea+C vitamin kúrát ajánlott.


A lázam elmúlt, de fulladás + szaglás elvesztése még mindig fenn áll.



2020. okt. 15. 10:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
na Szombaton voltak tesztelni, még nincs eredmény.
2020. okt. 19. 10:39
 12/14 anonim válasza:
Szia. Hogy vagy? Légy szíves írj egy kis infót, mű lett a teszt eredménye ( A férjemnek negatív PCR tesztje van, de nagyon beteg volt 13 napon keresztül)
2020. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szia! Negatív lett! De azt mondták többen, hogy addigra túl voltam rajta, mire jöttek tesztelni...


Mert kb minden tünet megvolt.

2020. okt. 26. 07:52
 14/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, nekem 5napot kellett varni ra, a tunetek megjelenesetol 12.napon volt a tesztem es megis pozitiv lett..
2020. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!