Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy már 9 napja...

Normális, hogy már 9 napja várok a Covid tesztre?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején jöttek a tünetek (hőemelkedés, gyengeség, fulladás, szaglás elvesztése) a dokim elvileg Kedden megkérte a tesztet, a mai napig nem történt semmi. Közben a munkahelyemről már zargatnak, hogy mikor megyek dolgozni.


Felhívtam a mentőket, közölték, hogy nem látják a nevem a rendszerben. Felhívom a dokim, ő meg felháborodottan közölte, hogy lejelentett és mit képzelek én magamról, hogy ilyeneket gondolok róla.


Eleve alig akarta megkérni a tesztet, forró tea+C vitamin kúrát ajánlott.


A lázam elmúlt, de fulladás + szaglás elvesztése még mindig fenn áll.



2020. okt. 15. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos igen.
2020. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Katasztrófa az egészségügy.

Fulladsz,és a szagokat sem érzed.

9 nap után még mindig vársz a tesztre.

AZ orvosod meg egy s.ggfej.

2020. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

1! Mitöl lenne ez normális szerinted???

Kérdezö: Nem normális! Felelötlen szervezetlenség, esetleg tudatos népirtás???

2020. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2: azt mondta, hogy bebugyolálva C-vitaminnal felturbózott tűzforró teát óvatosan kortyolgatva a legjobb gyógymód, és nincs ebben a vírusban semmi extra, csak egy kicsit durvább influenza.


#3: én most attól fosok a legjobban, hogy elveszítem a munkámat.


Mióta vannak tüneteim ki sem mozdultam itthonról, a szomszéd csaj segít a bevásárlásban.


És ezt írom mindenkinek: 20 éve nem voltam lázas, ez a f0s meg ledöntött szépen a lábamról, 34 éves férfi fagyok.

2020. okt. 15. 10:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

persze,csak ha megfulladsz akkor a C-vitaminos tea szrt sem ér.

Az orvos meg nem tudom,hogy miért mondd ilyeneket,ha a kutatók sem tudnak sok mindent.

2020. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
"nincs ebben a vírusban semmi extra, csak egy kicsit durvább influenza." SÜRGÖSEN válts háziorvost!!!!
2020. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az lesz. 5 éve élek itt, eddig még nem kellett meglátogatnom, de ennyi elég is volt. Egyedül az üzemorvos látott.
2020. okt. 15. 11:13
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mentok nem latnak a rendszerbe, akkor hiaba varod, bizony nem jelentett le!

Kerd meg a mentost, hogy vegyek fel a kapcsolatot a dokiddal, mert o keptelen ra te pedig 9napja varsz a tesztre.

2020. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg azért nem kaptad meg az eredményt mert negatív lett. Akkor értesítenek csak ha pozitív.
2020. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia en szerda ota varok a tesztemre, es fogalmam sincs mikor fognak jonni, pedig iskola szempontjabol fontos lenne.. egyszeruen borzaszto amilyen lassan megy ez
2020. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!