Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol fajhat a labam es a...

Mitol fajhat a labam es a derekam?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan ota erzem hogy faj bal oldalt a derekam es vegig a bal labam.Olyan tompa fajdalom vegig a combom a vadlim es meg a labfejem talpam is neha a csombomba bele nyilal erosebben van hogy kis ideig nem is erzem a derekam es a fenek csontom is faj mitol lehet meghuzodott volna valami izom vagy becsipodott valami ideg?remelem nem valami komoly eleg hipohonder vagyok.nincs megdagadva sem elszinezodve.elorre is koszonom a valaszokat es esetleg ha valami tipp van mit csinaljak vele 24L

2020. okt. 17. 13:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi hogy a bal combomban mar erzem egy jo ideje mintha egy izom huzodna vagy nem tudom elmondani milyen erzes faj picit ha eroltetem a labam legugolok ilyesmi
2020. okt. 17. 13:20
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen esemény után jelentkezett a fájdalom? Nem emeltél esetleg valamit?
2020. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat nem emlekszem hogy emeltem volna mikor legeloszor jelentkezett a combomban annak mar kb 2 honapja. viszont egy jo hete segitettem fat hordani akkor ugyan az a feszulo erzes volt a combomba de utanna elmult es tegnap jott a derek fenek csont es labfajas
2020. okt. 17. 13:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy egy helyen a labamban neha ugy erzem mintha csipne valami de eleg rossz erzes
2020. okt. 17. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló módon jelentkezett édesanyámnak, neki porckorongsérvje volt, hatalmas fájdalmakkal. Jó lenne megnézetned az orvosoddal.
2020. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj igen hat a hatgerincem es a nyakam is faj csontkovacsnal voltam es neurologusnal de o azt monda hogy ilyen izom blokazsok vannak es azert faj
2020. okt. 17. 13:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Sokszor faj a hatam ami sugarzik a melkasomba is es a kezembe de eddig a labamban nem jelentkezett miutan csontkovacsnal voltam a hatam is javult mar honapig
2020. okt. 17. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, porckorongot és a gerincből kilépő idegeket érintő probléma, sokszor vírusfertőzés okoz kis ideggyulladást. Diklofenák tartalmú gyógyszer enyhíti a fájdalmat.
2020. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. okt. 17. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!