Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok foltos és miért...

Mitől vagyok foltos és miért nem múlnak el?

Figyelt kérdés
Egy ideje megjelennek rajtam ilyen barnás zöldes foltok, néha lilàs és olyan mintha beütöttem volna de nem. Nem is emlékszem hogy ennyiszer beütnem magam, főleg ilyen helyeken és 3 nagyon közel van egymáshoz. Most is elég sok van főleg a lábaimon. Jobbon van egy nagy ami egészen feltűnő, balon van 5 elszórtan és mind ilyen aprócska, de van nagy. Ugye megjelennek majd eltűnnek, de utána újra megjelenik máshol. Egyre nagyobbak jelennek meg. Egyéb tünet még a fáradtság, mostanában folyamatosan álmos és fáradt vagyok még ha kialudtam magam akkor is. Màsik meg a hajhullás, egy fésüléskor egy csomó haj hullik ki ami elfér egy tenyérben. Olyan mintha lerobbantam volna. Ma hívjuk fel az orvost. Aggódnom kellene? 23L

2020. okt. 19. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mar feltetted ezt a kerdest. Alvadasi zavar, vashiany, leukemia. Majd az orvosod megmondja.
2020. okt. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!