Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom az ügyfélkapu...

Hogyan tudom az ügyfélkapu személyes oldalamról a kezelőorvosnak elküldeni a friss leletemet?

Figyelt kérdés
Úgy tájékoztattak, hogy ez így lehetséges, nem kell személyesen megjelennem a járóbeteg szakrendelésen.
2020. okt. 21. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

[link]

belépsz az ügyfélkapu jelszavaddal, majd megadod a tajszámod, letöltöd a leletet, elküldöd.

Tényleg nagyon jó ez így, hogy nem kell az eredményekért rohangászni :)

2020. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell küldened.

Az orvos a saját hozzáférésével meg tudja tekinteni a betege vizsgálati eredményeit.

Telefonon jelezd neki,hogy megvolt az a bizonyos/kért vizsgálat.

2020. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második, azt csak akkor, ha ő kérte a vizsgálatot. Legalábbis nekem ezt mondták.

Nekem pl a várandós könyvemben a beutalókat a háziorvos írta alá, így a nőgyógyásznak mindig küldenem kell a vérvétel leletet. Amúgy is megnézném, így nem plusz idő.

2020. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül küldeni, látja, hacsak nem állítottad be, hogy ne férjen hozzá.
2020. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 21. 19:51
 6/6 A kérdező kommentje:

Megkaptam az e-mailes elérhetőséget, ahol időpontot is lehet kérni. Erre a címre mondta az orvosom, hogy ide küldhetem a vérvétel leletemet is. Ezután azt mondta, hogy ha van ügyfélkapum, akkor az e-mail cím amit mondott mellőzhető, ha van ügyfélkapum. Az én értelmezésem szerint mégis szükséges az e-mail cím, amit megadott (nem mellőzhető), hiszen az ügyfélkapun való belépésem után csak az orvosi dokumentumaimat tudom megnézni, ahogy az orvos is. Ezért nem értem, miért mondta, hogy ha van ügyfélkapum, akkor az e-mail cím mellőzhető, ami konkrétan az osztálya e-mail elérhetősége. Minden orvosi ellátásom után belépek az ügyfélkapumon és megnézem a leleteimet és az orvosi dokumentumaimat.

Legközelebb ahogy szoktam, letöltöm a legújabb véreredményem leletét és az orvos által megadott e-mail címre elküldöm neki.

2020. okt. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!