Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kell meghánytatni egy...

Hogyan kell meghánytatni egy olyan embert, aki nem akar hányni?

Figyelt kérdés
Szerencsére ilyen még nem történt velem. Szimplán érdekel, mert ha ilyen helyzetbe kerülök legalább tudjam mit kell csinálni. Én is utálok hányni és nagyon félek tőle. Mindig szenvedek, mint hogy meghánytassam magam. Mi van azzal aki pl egy buliban nagyon leissza magát és hánynia kellene, de nem akar? Ilyenkor a körülötte lévők hogyan tudnak segíteni? Illetve ha lerészegedik valaki, mit kell csinálni?

2020. okt. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Megpróbálod ledugni az ujjaid a torkán. Legyen biztonságban, szobahőmérsékletben, illetve itassátok alkoholmentes folyadékkal. Ha lehet, videózzátok le az illetőt, én mindig szerettem másnap megnézni, hogy milyen állat módon néztem ki.
2020. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Az embernek joga van eldönteni, hogy akarja-e, hogy segítsenek neki. Ha nem akarja, azt tiszteletben kell tartani. A bulis esetre meg az a válasz, hogy azzal segítesz, ha az ivásról beszéled le, nem pedig utána hánytatod. A hányásból is lehet komoly gond.
2020. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeru megfogsz egy kancsot, bele kb fel kg so es viz.. addig itatod ameddig ki nem hanyja... de nyugi kifogja...
2020. okt. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó ugye nem komoly? :'D Magamból kiindulva én tuti nem innám meg xd Borzalmas lehet

Én csak segítőkész barátnő szeretnék lenni, nem olyan akit utána megvernek :'D

2020. nov. 1. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
#2 igen, minden embernek joga van ehhez, viszont ha olyan állapotban van ami miatt kórházba kerülhet, vagy ne adj isten meghalhat, akkor szerintem ne a jogaival foglalkozz, hanem segíts rajta. Elhiheted meg fogja köszönni, és nem a jogaival fog dobálózni.
2020. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!