Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted mennem kell még...

Szerinted mennem kell még felülvizsgálatra??

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, tavaly jártam ki az iskolát. 11 osztalyom van! Beteges vagyok le vagyok százalékolva és a szememre kapok fogyatekos támogatást, mellete 4 órába dolgozok! Ez a papíron ;


Állapota Alapján D minősítési csoportba tartozó . Egészségi állapot 18% , egészség károsodás 82%


Felülvizsgálat: Állapota végleges, felülvizsg. Nem javasolt!

Kapok 58 ezer rokkant ellátást , 28 ezer fogyatekos támogatást, és van köz gyogyom is! Mellete 4 órába keresek 60 ezeret!! Fiatalok vagyok azért kérdem szted leszek meg biztonságra hivatva?


2020. okt. 24. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
'Felülvizsgálat: Állapota végleges, felülvizsg. (!) Nem javasolt!'
2020. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, 21 éves vagyok! És ilyen fiatalon hiába végleges az ember lehet 15 ev múlva hivatva leszek
2020. okt. 24. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Oda van írva, hogy felülvizsgálat nem szükséges. Vagyis gyakorlatilag nem fog olyan mértékben javulni az állapotod, hogy kelljen.


Azt pedig nem értem, hogyha 15 év múlva esetleg visszahívnak, az most miért lényeges?

2020. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyik szemem vak, másik id 40%os mindkét fulemben hallokeszulek van!! Magas vérnyomás. Mellete 4 órát is dolgozom
2020. okt. 24. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem küldenek vissza.

Idővel lehet felülvizsgálatra küldenek majd, de ott is meg kell, hogy kapd.

Minden esetre jó egészséget kívánok!

2020. okt. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. okt. 24. 17:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, kérdező neked hogy zajlott a felülvizsgálat illetve miket kérdezték? milyen papírokat kellett magaddal vinni?
2022. márc. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!