Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dagadt láb, feszülő érzés....

Dagadt láb, feszülő érzés. Mitől? Miért?

Figyelt kérdés

Pár napja (pénteken) nagyon kinyújtottam a lábaimat. A jobb vádlim begörcsölt, de hamar elmúlt. Másnap a bal combomban éreztem, hogy olyan mintha izomlázam lenne. Estére már érdekes szederjes színben játszott. Mára az egész bal lábam be van dagadva, feszül rajta a bőr, ha megyek akkor nem fáj (csak egy kicsit), de ha leülök akkor a másikhoz képest tiszta lila, és rettenetesen fáj. Eddig látszottak az erek, mostmár az sem. Lehet izomgyulladás?

Kentem izomlazítóval, masszíroztam, fájdalomcsillapító géllel és éjjel már kénytelen voltam bevenni egy tablettát is, mert nem tudtam aludni a fájdalomtól.

Rettenetesen meg vagyok ijedve, az orvosom betegszabin van, más orvos ott helyben, hááááát inkább hagyjuk.

1 hónapja már volt egy vérmérgezésem a lábamban, kaptam tetanuszt, 2 hétig nem tudtam járni, múlt héten volt az egyetlen alkalom, amikor sikerült hosszú távokat megtenni és nagyon boldog voltam. De most! Mit csináljak szerintetek?

Nem vagyok kövér, 21 éves vagyok, nem dohányzom, nem szedek fogamzásgátlót. Az alapvető rizikófaktorok ki vannak zárva.

A válaszokat nagyon köszönöm!


2010. aug. 9. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!