Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mas is gondolkodik neha azon,...

Mas is gondolkodik neha azon, hogy mi lenne, ha egyik pillanatrol a masikra tortenne valami, pl. elutne egy busz, raszakadna a haz, es egesz eletere megnyomorodna... mit csinalnatok akkor?

Figyelt kérdés
Vagy ugyanez barmilyen hirtelen jelentkezo halalos betegseggel...
2020. okt. 27. 18:48
 1/3 Hellmano ***** válasza:
Mondani bármit lehet, hogy ki mit tenne, de ha abba a helyzetbe kerülne lehet eszébe se jutna az... a túlélési ösztön, akiben nincs meg az mondhat bármit. Amúgy a legrosszabb, mikor már nincs a kezedben a döntés mondjuk egy lebénulásnál, hogy még kinyírni se tudd magad csak vegetálsz vagy egy éber kóma stb. ezek rosszak lehetnek, mert nincs az irányításod alatt az életed, mert ebben az utolsó két esetben biztos kinyírná magát inkább mindenki csak így nem tudja magának megcsinálni... A halálos betegség megint más téma, mert a leépülésedig még bármit megtehetsz, amit csak akarsz.
2020. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így 30 után többször gondoltam már rá.
2020. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Ahogy elmúltak a fiatal éveim amikor azt hittem hogy velem nem történhet semmi azóta eszembe jut néha. Azt vettem észre hogy minél jobban elfoglalom magam annál kevesebbszer jutnak az eszembe ilyen dolgok.
2020. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!