Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sétahajón rosszul leszek?

Sétahajón rosszul leszek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyünk nyaralni, sose voltam még rosszul se kocsiban se buszon, a hajón rosszul lehetek??

2019. júl. 24. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Vegyél be előtte daedalont, ha ettől tartasz.


Én pl kocsiban, buszon rosszul szoktam lenni, balatoni hajón nem volt gond. Háttal ülve éreztem egy kicsit a hullámzást, átültem oldalasan, utána nem volt semmi bajom. Szóval nem lehet feltétlen párhuzamot vonni.

2019. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel rosszul. Ha csak nem az óceánt ússzátok át.
2019. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem leszel rosszul.
2019. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! 2. Válaszoló, tenger?
2019. júl. 24. 12:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam már hajón (kalózhajó) az direkt nagyon intenzíven mozgott, akkor nem volt semmi bajom de aznap este hánytam, lehetett attól?
2019. júl. 24. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. A hajón egyesek azért lesznek rosszul, mert a horizont nem látszik, ettől az agy megzavarodik, nem tudja magát betájolni. Van, aki a ringást nem bírja, változó. A sétahajó nem megy ki annyira a nyílt tengerre, hogy eltűnjön a horizont.
2019. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni dolog. Én pl. A hullámzástól nem leszek rosszul, de sok sétahajó olyan büdös, mármint az uzemanyagtol, hogy attól émelygek. Ne egyél előtte nehéz ételeket, és legyen nálad hideg kóla, az a legjobb.
2019. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A büdösre nem nagyon vagyok érzékeny, abból biztos nem lesz baj. Akkor ezek szerint csak a hullámzás maradt? Tiszta, szél mentes időben próbálunk menni, úgy remélem nem lesz baj!?!?
2019. júl. 24. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Öcsém sem bírja a hajókat, máskor is rosszul lett már rajta. Tavaly balatoni sétahajózás közben semmi baj nem volt, utána érezte, hogy kavarog a gyomra, végül csak a szálláson hányt. Utána kutya baja sem volt.
2019. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!