Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájulás közben olyan érzés van...

Ájulás közben olyan érzés van hogy mit ha aludna az ember?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 21:04
 1/5 anonim válasza:
nagyjából igen.. én kiskoromban ajulos voltam szinte olyan .nem lehet nagyon elmondani mit érzek amikor megtörténik de felkelsz van olyan hogy nem emlékszel semmire+az is elő fordulhat hogy faj a fejed rossz közérzet..átlagban szerintem nincs semmi komoly
2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak felelemérzéssel jar nem kellemes
2020. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ájulás közben fogalma sincs az embernek, hogy mi történik vele.

Én ha alszom,álmodom. Mivel ájulós típus vagyok, nemrég el is ájultam, így a tapasztalatom az, hogy 2 dolog marad meg bennem. Az egyik amikor érzem, hogy elfogok ájulni, forog a szoba velem, szédülök, és utána se kép se hang. Majd az, hogy többnyire valaki teljesen a képembe mászik, és hallom, hogy kérdezi, jól vagyok-e. Fogalmam sincs, hogy ájulás közben mi történt, mit csináltam vagy nem csináltam. Én azt mondanám, hogy az ájulás "holtsávja" olyan mint amikor műtétkor altatják az embert, de nem tudja mikor hogyan aludt el. De tudod, hogy nem aludtál mert nincs az a kipihent érzés utána.

2020. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Olyan igazán egyszer ájultam el. 6-7 éves voltam, első osztályban oltásra vittek minket. Én meg utána arra emlékszem, hogy ültem a padon és láttam, ahogy a terem és benne a gyerekek oldalra fordultak. Aztán sötét lett, de mindent hallottam, hogy szóltak a tanárnéninek, hogy tanárnéni, az Andi lefeküdt.:))) Aztán lefektettek és hamar magamhoz tértem.

Utána már csak ilyen vérnyomásleesős rosszulléteim voltak, általában ijedtségtől (pl. vérvétel). Olyankor nem jutottam el a teljes ájulásig, mert időben lefeküdtem mindig. Nagyon rossz érzés, amikor kifut a vér a fejemből, ilyen lehet az oxigénhiányos állapot. Iszonyú rosszullét, kiver a víz, kézremegés, halélfélelem. Persze vízszintesben gyorsan rendeződik, így hogy utána mi lenne, azt nem tudom, mert teljes ájulásig nem jutok el.

Azóta amúgy kinőttem, mert terhesen annyit szurkáltak, hogy luxus lett volna mindig elájulni.:)))

2020. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer a földreestem kb 2méter magasról, és bevertem a fejem. Megvan a kép ahogy feküdtem, és meglátott a tanárnő, de kb 20méterre volt tőlem, és pislogtam egyet és már ott állt felettem. Elájultam egy 10másodpercre kb, mintha kimaradt volna az a rész. Mondjuk elég halvány emlék, mert utána is olyan volt mintha egy gránát robbant volna mellettem, a vízszintben lévő dolgok az égen voltak. Agyrázkódás lett a vége.
2020. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!