Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kis korom óta valami nem...

Kis korom óta valami nem stimmel a szívemmel. Valakinek van hasonló problémája?

Figyelt kérdés

KB 15-16 éves koromig ritmus zavarom volt, aztán magasabb lett a vérnyomásom amikor megszűnt (kb 140 körül volt). Most 20 éves vagyok, a vérnyomásom 130 körül mozog, viszont a pulzus szám az nagyon alacsony! 50 alatt van folyamatosan! Volt hogy 39 volt! Nem vagyok jártas a témában de nagyon nem okes valami! Két hét múlvára van időpontom dokihoz.


Másnak is van hasonló problémája? Mi lehet a gond a szívemmel? Aggódok egy kicsit a jövőm miatt :(


2020. okt. 30. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltal mar orvosnal? Nem szoktal sokar idegeskedni? A stressz sok mindenre kihathat.
2020. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neurasztenia okozhat ritmuszavart meg magas pulzust is. A 130 az még nem vészes. A pulzusod viszont tényleg gáz. Tippem sincs mi lehet. Mit érzel akkor? Én már 60nál nagyon kába vagyok.
2020. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem érzek amikor olyan alacsony! Nem érzem magam rosszul sose, csak alacsony az a pulzus
2020. nov. 12. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező ?
2022. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!