Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám a kezem eltörni?

Hogy tudnám a kezem eltörni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 16:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hanem ?
2020. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
már írtam, hogy régen tört és szeretném majd újra, amúgy abban is van valami hogy járvány alatt nem kéne terhelni az egészségügyet, megvárom én a járvány végét is. Nem sürgős ez, csak most jutott eszembe, és így most írtam ki a kérdést. Csak szertném, ha még egyszer eltörne. Tudom, hogy nem normális, és írhatjátok, hogy menjek pszivcológushoz, voltam is, egy évig jártam, de mint látjátok, nem hatott. Lehet, hogy nehéz elképzelni, de az van, hogy érezni akarom megint, hogy milyen. Írhatjátok, hogy addig akarom, amíg el nem törik, de már tört el, úgyhogy nem most fogom felatalálni a spanyolviaszt.
2020. okt. 31. 21:48
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretnéd, nem tudom miért nem veszed elő végre azt a kalapácsot az itt való kérdezősködés helyett?
2020. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és ha kalapáccsal ráverek, akkor milyen törésem lesz? azért kérdeztem meg itt, mert kíváncsi vagyok rá ugyan, de nem akarok olyat, hogy utáni meg műteni kelljen, szóval kiírtam ide. Kalapáccsal kéne?
2020. okt. 31. 22:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, méghozzá pörölykalapáccsal.
2020. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ritka egy hülye vagy kérdező!
2020. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!