Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Doktor...

Mi a véleményetek a Doktor Naturról, titeket is hívtak már telefonon?

Figyelt kérdés

Tegnap jött azzal anyukám, hogy fölhívták, hogy nyert egy nagyobb értékű ajándékot. Valamilyen kérdőíveket töltögetett talán, "Doktor Natur" az oldal neve. És szerdán eljönne hozzánk ez a nő, aki felhívta, és tesztelne valami vérnyomásmérő készüléket, meg valami lézeres akármit (???) rajta/rajtunk (állítólag mindenki kapna nagy értékű ajándékot, aki kipróbálja, tehát célszerű minél többen lennünk).

Na most nekem ez az egész nagyon gyanús, tisztában vagyok vele, hogy vannak ilyen termékbemutatók, ahol rá akarják tukmálni az emberre a sokszázezres árut, mert hogy "mennyire betegek vagyunk"....

Az oldalnak utánanéztem, de sok mindenre nem jöttem rá sajnos.


2020. okt. 31. 20:52
 1/10 vantel ***** válasza:
0%

Bárcsak engem hívnának.

Engem sosem hívnak.

2020. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt most miért mondod?
2020. okt. 31. 21:31
 3/10 vantel ***** válasza:

Mert mókásak ahogy erölködnek.

Egyszer egy kollégám átadta a telefonját ,mert tudta ,hogy telefonos tukmáló hívja.

Elbeszélgettem vele. Semmi durvaság.

Végén részvétemet fejeztem ki,hogy olyan munkát választott ahol sokan elutasítják. Túlárazott termékeivel nem tud sok sikert elérni.

Stb.

Másik kollégám elhívta magához a csoda porszívó ügynököt és előre ki tisztította a szőnyeget.

Így amikor a bemutatón meg akarta mutatni,milyen hatékony a porszívója, csak pislogott,hogy milyen kevés port tudott felszívni.

Erre kollégám elő vette a szakadt öreg porszívóját szövetzsákkal és elő adta,hogy ezt használja, mennyire hatékony.

Hasonló jó poént találj ki a találkozóra, szórakoztasd magad.

2020. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Érdeklődni szeretnék, hogy mi lett a történet vége, ugyanis engem ma hívtak fel ettől a cégtől.


Előre is köszönöm válaszát!

2021. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Herceg Erzsébet válasza:
A Dr Natúr Kft átadta a nyaralási utalványt 2 főre plussz az ajándékokat. Mindent kipróbáltunk 3-an voltunk a család. Semmit nem kell venni , nem tudnálak! Korrektek!
2021. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Rendben hogy Herceg Erzsébet válaszolt, miszerint kapott 2 főre nyaralási utalványt, de a kérdezőtől érdeklődtek a válasz iránt. Kérdés, hogy ők is kaptak-e utalványt?
2022. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os! Csak a 4-es érdeklődött, neki válaszoltam is privát. Akik privát érdeklődtek, nekik is válaszoltam. Egyébként igen, kaptunk utalványt.
2022. márc. 26. 14:06
 8/10 anonim válasza:

Most dobtam ki Csizmadia Erikát. Amit a telefonhíváskor elfelejtettek részletezni, pedig rá is kérdeztem az utalványbeváltás mikéntjére, hogy a 100 ezer csak egyhetes útra érvényes, ha csak hosszú hétvégére veszed igénybe, részarányos az összeg. A lényeg, hogy nem tudod belőle állni a teljes nyaralást, hiába választasz olcsóbbat, ami beleférne a keretbe, neked is fizetned kell. Ráadásul a csaj arrogáns, sértődős, gondolom, a hiszékeny, de tehetős nyugdíjasokra specializálódott. (A termékekről ne is beszéljünk: Aladdin csodalámpája, mágnesterápiás karkötő és társai.)

Ne dőljetek be nekik, és a szüleiteket, rokonaitokat, szomszédaitokat, ismerőseiteket is óvjátok tőlük!

2023. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Üdv! Nálunk kb 3 hete járt egy udvarias fiatal ember, minden egyes ajándékot meg kaptunk amit a hölgy a telefonba mondott! Meghallgattuk az urat ami nagyon hasznos volt! A vásárlás nem volt kötelező de mi vásároltunk egy Lézer készüléket természetesen részletre! Kb 1 hét múlva meg is kaptuk a termeket, azóta folyamatosan használjuk fajdalmakra és sok egyéb másra is és használ! Nem olcsó termek viszont tényleg nagyon jó és működik! Az utalvány meg tényleg 100.000ft és természetesen rá kell fizetni egy nyaralásra de a mai világba hova lehetne már 100.000ert elmenni?? Kb sehova..
2023. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hello! Körülbelül 2 hete járt nálunk eg fiatal úr! Félve engedtem be én sem hittem ebben az egészben! Meglepetés ért mert tényleg megkaptam az összes ajándékot és nagyon nagyon érdekes volt az előadása! Mi vásároltunk tőlük egy ilyen lézer készüléket, sokat olvastam már róla mashol is és megnéztem ezeknek a lézereknek az arat és náluk a legkedvezőbb! Azóta folyamatosan használjuk minden kis apró fajdalomra vagy betegségre is! Eddig meg mindig bevált! Én is féltem ettől az egesztol de nagyon pozitívan csalódtam!
2023. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!