Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt mondják, felülről lefelé...

Azt mondják, felülről lefelé haladva ajánlott tisztálkodni, de nem inkább az a higiénikusabb, ha a nemi szerveket hagyjuk utoljára?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Ha zuhanyzol, mindegy. Ha fürdesz, akkor meg megint mindegy, mert "a koszos levedben ázol", ami amúgy megint nem igaz, ha rendszeresen tisztálkodsz, de tudod, sok a hülye. :D


De tényleg, ha minden nap tisztálkodsz alaposan, akkor nem számít, hogy hol fejezed be.

2020. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel én rendszeresen tisztálkodok, tök mindegy, hogy milyen sorrendben csinálom. Az arcomat hamarabb szoktam, mint a seggem lukát, de amúgy nem undorodom a saját testrészeimtől szóval nagy jelentősége nincs.
2020. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vegbelunk a bakteriumforras. De ugye ott a szappan. Igazabol furdeni csak tisza fenekkel lehetne.

Mivel nem hideg ontottvas kadam van, mindig gyorsan megmosom, es a furdokadat ugy toltom meg, hogy mar benne vagyok.

Sajat leben azni foleg noknek nem jo, de csinaljak.

2020. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!