Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 órája elkezdett görcsölni a...

1 órája elkezdett görcsölni a bal felkarom, szerintetek el fog múlni?

Figyelt kérdés

Nem feküdtem el, csak ülve pihentem, telefonoztam mikor elkezdett erősen görcsölni a felkarom és azóta is görcsölget, már több mint 1 órája. Megmasszírozta a párom, bekentük izomsérülésekre való krémmel, ittam calciumot is de nem múlik.. Más tüneteim nincsenek. Mitől lehet ez? Van okom aggódni? Ugye nem infarktus vagy hasonló? Eléggé fáj

20/L


2020. nov. 5. 15:13
 1/5 dililili válasza:
Kálciumhiány, egyél banánt, abban van kálcium, annak segítenie kéne.
2020. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. A vérnyomásmérő szerint rendben vannak az értékeim. Megijedtem, hogy infarktus, ér elzáródás, vérrög vagy valami ilyesmi lehet 😅😥 Ijesztő mert nem akar elmúlni
2020. nov. 5. 15:21
 3/5 dililili válasza:
Azóta mi újság? Múlik?
2020. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Estére elmúlt
2020. nov. 5. 23:07
 5/5 dililili válasza:
Azért, ha megint van ilyen, érdemes lenne majd felkeresned egy dokit vagy, ha mész dokihoz, azért ezt említsd meg neki.
2020. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!