Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszabb ideje nem alszom...

Hosszabb ideje nem alszom rendesen, mit csinálhatok vagy mi lesz ennek a vége? 19/f

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem alszom rendesen, éjjelente úgy kb 3-4 órát alszok aktívan. Aztán már csak forgolódok, tv-t nézek, telefonozok...


Úgy délutánig nincs baj, de aztán a fáradtságtól elkezd fájni a fejem, akkor iszok kv-t és egy darabig el vagyok.


De már mindig jobban kezdek kimerült lenni.



2020. nov. 5. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Verd ki jól elalvás előtt
2020. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ , de én is így vagyok. Hátha a ír majd valaki valami használhatót.

Nálam évek óta fennáll ez, folyton fáradt is vagyok,bágyadt . Először azt hittem valami szervi problémám van, de mindent rendben találtak. Csak utána tudatosult, hogy ritka sz@rul alszom, van hogy éjjel 3ig csak forgolódom,mert nem tudok elaludni, de sokszor rèmálmaim vannak , amiben felèbredek majd újra elalszom és újra rèmálom, ezt eljátszom legalabb 6x aztán elegem lesz, felkelek ès újra egy szaaar fáradt nap.

Már altatón kezdek gondolkozni.

Nálad azóta változott valami?

23n

2020. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!