Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig tart a karantén, a...

Meddig tart a karantén, a pozitív tesszttől számítva ?

Figyelt kérdés

Sajnos a mai nap pozitív lett a tesztem, a poén hogy múlt hét pénteken kezdődött az egész, gyengeség, torokfájás, majd elment a szaglásom és az ízlésem. Most 7 nap után már csak ez a szag/íz dolog maradt meg.

Nem igazán értem, hogy egyáltalán fognak-e ellenőrizni, vagy mikortól számolódik a 10 nap. Pár helyen olvastam, hogy tünetmentesség és 10 nap után, ha negatív a teszt akkor feloldható.



2020. nov. 6. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
lázad van?
2020. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs, az ízlés most kezd visszajönni, a szalás még mindig nem jött vissza
2020. nov. 6. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy az első mintavételtől számított 10 nap.

Mennyi idő volt míg megjött az eredményed? Én ma voltam teszten

2020. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hali, a teszt a másnap reggelre már fent van a neten. Utána felhiv az ÁNTSZ, megadod hogy hol laksz, kontaktok és mikor volt az első tünet. Kapsz emailben egy hivatalos határozatot némi leírással. Attól kezdve számít a 10 nap, amikor az első tünet volt, viszont határozatlan időre. 10 nap lejár utána bármikor kérheted a dokit hogy oldják fel, persze ha tünetmentes vagy. HKR alkalmazással pedig a rendőri vizitet is megúszod, ha letoltod
2020. nov. 7. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szuper, remélem megjön holnapra

Többen is azt mondták hogy 4-5 nap volt nekik..

Köszönöm a válaszod

2020. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Általában másnap hajnalban már feltoltik. Az antsz nek viszont kell 1-2 nap, túl vannak terhelve. Viszont a kontakt, betegség első napja bediktálás alapú, csak mondom.
2020. nov. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!