Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy műtét esetén...

Pajzsmirigy műtét esetén mennyire kell levetkőzni? Hogy zajlanak a műtét előtti folyamatok?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok, és nem tudom, hogy mire számítsak.

2020. nov. 6. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen meztelenül, bugyi sem maradhat, nem tudom miért. De nem fognak meztelenül látni, mert a kórházi köpenyt úgy kell levenni hogy közben már felette van a műtős lepel, így lényegében csak az alól húzzák le rólad/magadról a köpenyt. Legalábbis nekem így volt.
2020. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésre válaszolnék... de ezt nem értem. A pajzsmirigy a pajzsporcon van, a nyakban (mondjuk azért ezt biztos tudjátok😅) - ahhoz miért kell teljesen levetkőzni? #1 írtad, hogy nem tudod, de bármilyen ötlet? Nekem mikor a csuklómat műtötték, csak a pólót kellett levennem, hogy a tappancsokat fel tudják tenni a mellkasomra.
2020. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg fogalmam sincs, én is meglepődtem. Arra tudok gondolni esetleg, hogyha baj történik, akkor könnyen hozzá tudjanak férni pl a mellkashoz újraélesztésnél vagy ilyesmi.
2020. nov. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennek lenne értelme, de alul mit élesztenek újra? :D
2020. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen szintén elgondolkoztam... akkor esetleg ami durvább ok, csak nem akartam megijeszteni a kérdezőt, hogy ha meghal a páciens a műtőasztalon ne kelljen a ruhával bajlódni utána...
2020. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jahj😅 Dehát minden műtétnek van rizikófaktora, engem is műtöttek már 2x.

Ha a kérdezőnek is így lesz, és esetleg megkérdezi, reméljük megírja :)

2020. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a mütét nem divat bemutató

Ott a testeden dolgoznak

meztelenül születünk, nem hiszem hogy ez akkora gond.

2020. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
orsövénymütétnél is pucéron kell lenni?
2020. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!