Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy pajzsmirigy műtét mennyire...

Egy pajzsmirigy műtét mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az főleg attól függ, hogy milyen betegség miatt műtik az embert. Nem mindegy, hogy áttétes rák vagy sima túlműködés. Az sem mindegy, hogy valaki 20 éves egészséges, vagy 90 éves 3 infarktus után, stb.
2019. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy nem rák. Ő egy középkorú férfi, sajnos nem tudom a hátterét, mert nem vagyunk családtagok, sem közeli ismerősök.
2019. márc. 21. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lehet tudni, hogy mennyire veszélyes.
2019. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Az biztos hogy utána élete végéig gyógyszeres kezelésre szorul majd
2019. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😀
2019. márc. 27. 14:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, szomorú jelet akartam írni, 😔, csak most látom, hogy visszatértem a témához. És gyermeke lehet ezek után? 😟
2019. márc. 31. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem daganat miatt műtötték ki, ráadásul kétszer kellett kés alá feküdni, és megvagyok. Rutinműtét az orvosoknak.

Hormonpótlást kell majd szednie az illetőnek, ha teljes eltávolítás lesz, ha csak a fél lebenyt veszik ki, akkor lehet még arra se lesz szükség. Lehet gyereke.

2019. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sajnálom, hogy nálad daganat miatt kellett a műtétet végrehajtani, örömmel hallom, hogy felépültél. ❤️
2019. márc. 31. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!