Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrspray, orrcsepp használata...

Orrspray, orrcsepp használata okozhatja a szaglás elvesztését?

Figyelt kérdés
Nasivint használok orrdugulás miatt. Általában naponta kétszer 1-1 befújás, de a múltkor többet fújtam be mint szabadna. Szagokat egyáltalán nem érzek, akkor sem ha az orrom nincs bedugulva. Létezik hogy a Nasivin okozott valami problémát?
2020. nov. 8. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ez az első tünet a covidnál.

Hívd fel a háziorvosodat, majd ő megmondja a tutit.

2020. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Felhívtam. Azt mondta kiir táppénzre ha akarom, de nem teszteltet. Fizetni meg nem szeretnék érte. Sajnos anyagilag nem fér bele. Ahogy az sem hogy egy náthával otthon üljek. Férjem vendéglátásban dolgozik. Ő most megkapja a pár nap szabiját, aztán bevétel nélkül marad. Ha tudnám hogy koronavírus más lenne, de a munkahelyem sem díjazná ha nem mennék, mert nem érzek szagokat.
2020. nov. 9. 14:47
 13/19 anonim ***** válasza:

Ne azért ne menj, mert "nem érzed a szagokat",

hanem azért ne menj, hogy ne fertőzzél meg másokat a coviddal!!

2020. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a munkatársaidat fertőzöd meg, hanem útközben az utastársaidat is.
2020. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nyilván ha biztos lenne hogy covid, akkor nem mennék, hogy ne fertőzzek meg másokat.

De a háziorvos szerint nem covid, tesztet pedig nem csinálnak, így jelen helyzetben az az egyetlen információm, hogy ez nem covid.

Innentől pedig szimplán csak nem érzem a szagokat. Ez az orvosi diagnózis. Ezzel meg itthon maradni nettó lógás.

2020. nov. 10. 11:30
 16/19 A kérdező kommentje:

Munkatarsaimat, utastársaimat és a boltban a vásárlókat.

Ezért röhej hogy ilyen nehéz teszthez jutni. Tesztelni kéne mindenkit aki kéri.

2020. nov. 10. 11:34
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja hogy nem covid akkor vedd úgy hogy nem az Nehogy már a sok hülye öndiagnózist követelő miatt otthon ülj Kinek higgyünk ha nem az orvosnak..ha már ennyire istenítik őket
2020. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzek szagokat, már 6 napja, és nálam is nátha tünettel kezdődött. Bedugult az orrom. De nem használtam semmilyen orr spray-t. Nekem a cégem azonnal megcsináltatta a tesztet. Pozitív. A házi orvos viszont nekem is azt mondta, hogy biztosan nem covid, nem rendelte el a tesztet. Ennyit az orvosokról. Most itthon ülök karanténban.
2020. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ma már ez köztudott, de az orvos telefonon keresztül nem tud megvizsgálni senkit.
2020. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!