Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrspray, orrcsepp használata...

Orrspray, orrcsepp használata okozhatja a szaglás elvesztését?

Figyelt kérdés
Nasivint használok orrdugulás miatt. Általában naponta kétszer 1-1 befújás, de a múltkor többet fújtam be mint szabadna. Szagokat egyáltalán nem érzek, akkor sem ha az orrom nincs bedugulva. Létezik hogy a Nasivin okozott valami problémát?
2020. nov. 8. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
max 1 hétig szabadna használni... ha függő vagy, menj szakorvoshoz, és kezelni kell, ő ír más orrcseppet, vagy máshogy. A Nasivin nem gyógyszer, tüneti hatású. (évekkel ezelőtt nekem sajnos nagyon elromlott a helyzet, és csak műtéttel lehetett már segíteni.)
2020. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Harmadik napja használom. Nem vagyok függő.

Összesen ötször használtam, csak rosszul emlékeztem az adagolásra és első alkalommal 3-3 befújást csináltam. Szóval függőnek nem nevezném magam. Munkában szoktam fújni, mert maszkban dolgozom és főleg nem kapok levehotzha az orrom is be van dugulva.

2020. nov. 8. 18:34
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
akkor nem arról van szó, szerencsére! A túladagolástól nem lehet, de a sima náthától elmegy a szaglás - és sajnos, most a covid egyik tünete is lehet.
2020. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

A jó hír, hogy nem az orrcsepp az oka, hogy elvesztetted a szaglásodat.

A rossz hír, hogy ez a covid lesz.

2020. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
egy sima náthától is elmegy a szaglás - de itt ezt nem tudjuk tisztázni, hogy miért, tesztelni kellene
2020. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5 ös Nekem életembe nem ment még el a szaglásom semmilyen náthától Pedig úgy be voltam néha törölközve hogy na.... Most a covidtól elment nullára pedig nem is voltam náthás
2020. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nekem igen,szag- és ízérzék elment náthától, az 1-ben írt műtét előtt nulla volt..
2020. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én sem tapasztaltam még ilyet, akármilyen náthás voltam. Egyszerűen semmilyen szagot, illatot nem érzek. A legerősebbeket sem.

Ezért gondoltam a nasivinre, mert azt eddig még sosem használtam.

Koronavírusom nemigen van. Lázam nincs, nem is volt. És tulajdonképpen jól is vagyok.

2020. nov. 8. 19:59
 9/19 anonim ***** válasza:
pedig sajnos lehet ez egy első tünet...
2020. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem sem volt se lázas és jól is voltam mégis covid lett
2020. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!