Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosok tényleg éheztek a...

Az orvosok tényleg éheztek a Magyarországon kapott fizetésből azért mentek ki sokan külföldre?

Figyelt kérdés
Amelyeket én ismerek még a kölykének is hetente 200 ezret add költőzpénznek, ezek pénzéhsége végtelen.

2020. nov. 9. 17:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is van orvos ismerősöm, ő rezidensként kb. kétszáz nettót kapott. akkor most mi van? az orvosok 95%-a nem kap hálapénzt.

Eleve csak egy részük dolgozik olyan munkakörben, pozícióban, hogy kaphatna. Úgyhogy ajánlom, hogy vegyél vissza, te kis ****.

Iszonyatosan felhúznak ezek az emberek... Sajnálom az orvosokat, hogy még téged is el kell látniuk. Nem érdemlitek meg.

2020. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyébként pont az ilyen hálátlan bunkók, mint te az egyik oka amiért minden normális orvos menekül innen. Éhbérért dolgoztattok, kizsigereltek aztán példálóztok az osztályvezető szakorvosok életkörülményeivel... Én már bánom, hogy orvos lettem.
2020. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö: te olvasod is a válaszokat, vagy csak hözöngsz????

Egy kezdö orvos, vagy aki nem direkt a betegekkel foglalkozik (altatóorvos, laboráns, stb) azok nem kapnak hálapénzt, az a föorvosok, osztályvezetö orvosok zsebében landol.

2020. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kapott, mostmár gondolom 500+ ezer és éhezik még mindig?
2020. nov. 9. 17:43
 15/21 A kérdező kommentje:
Nyilván olvastam, elhiszem hogy van egy kis%-ék aki nem keres jól de többség túl fizetett.
2020. nov. 9. 17:44
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
500 ezer sem reális fizetés egy orvosnak. Egy rezidensnek igen. Normális országokban messze az orvos a legjobban megfizetett hivatás, bőven jobban keresnek mint a mérnökök. Itthon 500 az egy gyengébb szakmunkás vállalkozó bére.
2020. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez egy meddő vita. A kérdező túl primitív és irigy a probléma megértéséhez.
2020. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem 500 ezer nettó semmi 10 millió nettó kellene az orvosnak havonta de akkor is sírna a szája, városokat kellene kapniuk az is kevés lenne
2020. nov. 9. 17:48
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Milyen kis %, te idióta? Még egyszer : kb. a 95%-uk nem kap hálapénzt, te, sötétség bajnoka!
2020. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Akiket ismertem azert mentek ki, mert ugy ereztek nincs megfelelo korulmeny (se eszkoz, se helyszin, kornyezet, munkaltato, fonokok, munjatarsak) a hivatasuk gyakorlasahoz. Nem.tetszett neki a sok protekcio, az hogy hiaba tudtak mi a diagnozis de lattak mennyire nem tudnak segiteni a betegen es mindemellett keveset kerestek. Tolunk tobbet, de amikr egy pizzafutar fekete bevetele lenyomja a havi nettojat, akkor nem csodalom, hogy lepattantak nemetorszagbavagy mashova. Ahol nem.kellett jatszani a hany beteget fogadhatunk kihez utalhatjuk mennyi a napi muteti limit es melyik orvosnak jut...
2020. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!