Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen koronavírus tesztet...

Milyen koronavírus tesztet vesznek majd tőlem?

Figyelt kérdés

Tegnap telefonáltak, hogy ma jönnek koronavírus tesztet levenni. Kicsit félek ez az első ilyen tesztem, most a vérből veszik le vagy az orr és szájból?


Fájdalmas az orr és szájból a mintavétel? Az orr vérzés esélye valóban lehetséges?



2020. nov. 11. 09:11
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Orr- és szájgaratból történik a mintavétel, ami kissé kellemetlen főleg az orrból.


Én úgy tudom a gyorsteszt történik vérmintavétellel.

2020. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mr.Q77 ***** válasza:

Nem mindegy? Ma úgy is kiderül. több 100 ezren túlélték már a világon a mintavételt, te is túlfogod.


Egyébként valószínű PCR teszt lesz garatból, semmi extra. kb mintha az ujjaddal lenyúlnál a torkodon.

2020. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nem mindegy mert hallottam, hogy valakinek vérzett az orra és nagyon fájdalmas volt.

Kicsit félej, hogy milyen lesz tudom, hogy ez kell és szükséges de attól még félek.

2020. nov. 11. 09:26
 4/4 Mr.Q77 ***** válasza:

"Ajjaj vérzett az orra na most mi lesz biztos belehalok", amúgy nem fájdalmas hanem inkább kellemetlen, a kettő nem ugyanaz.


Én úgy tudom hogy csak a mentősök vesznek orrból, minden más esetben a garatból veszik a PCR tesztet. Szóval reménykedhetsz.


De tényleg ne parázz ezen hamarabb túl leszel rajta mint az gondolnád.

2020. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!