Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férjem munkahelyén kötelezté...

Évi.e kérdése:

A férjem munkahelyén kötelezték elvegezni a koronavirus tesztet. Pozitív lett. Abszolút semmi tünete nem volt, és nincs is. Az eredmény már csütörtökre meg volt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Pénteken már elment vidékre, hogy tőlem (feleség) és az 1 éves kisfiatol el legyen zárva. Azóta abszolút semmi, de semmi nem történt. Senki nem kereste sem a rendőr, sem a járványügyis akárki. Én itt vagyok egy 1 éves gyerekkel a 9ik emeleten, nincs erkély, és most mi s mehetünk ki? Ki gondoskodik az ellatasunkrol? Hogy vigyem le a napi szemetet, pelenkát? Ilyen melegben nem szeretném bővebben kofejteni, hogyennyore egészséges a használt pelenkákkal egy térben. Ilyenkor van valaki aki segít? Most még mehetünk le? SOS. A gyerekem el kell látnom. Neki gyümölcs, zöldség kell, nem magam miatt pampogok.

2020. szept. 8. 17:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírás miatt, csak gyerkőc mellett nem egyszerű :)
2020. szept. 8. 17:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked is eloirtak a karantent? Van piros cetli az ajton? Teged teszteltek?
2020. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekünk sem és neki sincs semmilyen papír. Határozat sincs a karantén elrendeléséről. Nem teszteltek engem és a gyereket. Csak ugye egy háztartásban élünk apával, illetve éltünk péntekig, most ugye elment.
2020. szept. 8. 17:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy a teszt pozitív, hívtak a laborbol, illetve elküldték emailben. Aki szólt azt modnta értesíti a hatóságot. Ez volt pénteken. Azóta semmi.
2020. szept. 8. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs "piros cetli" illetve személy szerint rád megh a gyerekre nem írtak elő karantént, addig nincs karantén. Oda és akkor mentek, ahová és amikor akartok.
2020. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 Megváltás lesz a gyerkőcnek ha kivihetem.
2020. szept. 8. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyon vannak mar ilyen intézkedések...nincs kontakt kutatás se mostmár
2020. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál papírt, nem rendeltek el neked karantént, mehetsz bárhová.
2020. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenre pozitív, fals tesztekkel dolgoznak, vajon ki gyártotta a teszteket.
2022. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!