Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kimerültnek, és fáradtn...

Nagyon kimerültnek, és fáradtnak érzem magam mindig. Van valami tipp ez ellen? Mit csináljak, hogy legyen energiám? Nagyon sokat dolgozom, mindig késő estig, de össze vissza kell mennem.Ez mellett rengeteg dolgom lenne, háztartás, tanulás,család

Figyelt kérdés
de ezekre már nincs energiám.Minden reggel nagyon fáradtan kelek,és egész nap fáradt vagyok, fáj mindenem.

2020. nov. 13. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta magnézium pezsgőtabletta, a Haas márka, abban van B-vitamin is. Napi 2 ezer egység D-vitamin, abból a fajtából, amelyikben van K-vitamin is. És Béres-cseppek.
2020. nov. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy alulműködik a pajzsmirigyed, nézess egy vérképet. Azonban lehet, ha 2 napig tényleg nem csinálsz semmit, csak fekszel, akkor újra feltöltődsz.

Amúgy nekem is ez volt a bajom, ezért elkezdtem sportolni. 2 hónap heti 3-4 sportolás után tele voltam energiával, nem volt nehézség felkelni a távirányítóért, stb.

2020. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd az alvásminőséged és a táplálkozásod elemzésével.


Zavartalan az alvásod? Elegendő mennyiségű kalóriát viszel be?

2020. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!