Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Neuromin vagy Memolife Max?

Neuromin vagy Memolife Max?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok, és miért?

Húsz éves vagyok, és soha nem volt baj a figyelmemmel(legalábbis eddig soha nem tapasztaltam), azonban belekezdtem egy új dolog tanulásába, és úgy érzem, hogy nem olyan a figyelmem, mint kéne lennie, érdekes módon minden másra tudok figyelni ugyanúgy, az emberekre, elméletet is ugyanúgy tanulok, mint eddig, de a gyakorlat kissé nehézkes, és ezen szeretnék javítani. Elvileg nem küzdök figyelemzavarral(meg mint írtam eddig soha nem is tapasztaltam, hogy lenne). Mindig jó tanuló is voltam, és a legtöbb dolog könnyen megragadt. Érdekel nagyon a dolog, teljes mértékben megfelelő a környezet is, ahol a gyakorlat zajlik, és igazából minden jó lenne, ha kicsit jobban tudnék figyelni.

Hu, picit hosszúra sikerült ez a leírás, de érdekelne, hogy melyiket ajánlanátok, csak ideiglenesen szedném persze, míg le nem vizsgázok. Kinek melyik vált be? Esetleg, ha ezeken kívül ismertek valami jobbat, akkor vevő vagyok arra is természetesen.


2020. nov. 13. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Memolife maxot szedtem, meg ginko bilobas cuccokat, tobbfelet. Igazabol en nem ereztem semmit, talan egy picit energikusabb voltam, de ha nem erdekelt az adott targyam az egyetemen, ugyanugy nehezen tanultam meg :D De nem tudtam tole jobban koncentralni, igazabol a kave meg mindig hatasosabb volt nekem, mint ezek a cuccok. De lehet, hogy masnak bejott, ez nem jelenti azt, hogy ertelmetlen, ez csak az en tapasztalatom :)
2020. nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!