Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meleg a homlokom, de nem...

Meleg a homlokom, de nem vagyok lázas. Ez mitől lehet? Többi infó lent

Figyelt kérdés
a fejem is fáj, két oldalt a halántékomnál elég nyílalóan. Minden este meleg a homlokom, akárhányszor nézem a lázam, sose vagyok lázas. Próbáltuk már más-más lázmérővel, nem azzal lesz a baj. Volt mérve ezekkel a sulis speckó mérőkkel is, az is 36-ot mutatott. Álltalában mindig 36 a "lázam". Fogalmam sincs mitörténik. El megyek majd háziorvoshoz, csak gondoltam előtte valaki itt megnyugtat, hogy nemfogok meghalni vagy bármi más XDD

2020. nov. 15. 02:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogsz meghalni
2020. nov. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sima megfàzàs kezdete is lehst

Nem kell rögtön rosszra gondolni. Gondolom a koronàtol tartasz, ezért méregeted a làzad 5 làzmérővel. Én 1 hete megvagyok fàzva, meg se mértem a làzam kB 25 éve, érezném ha làzas lennék. Kapj be 1 algopyrint, igyál egy forró teàt, bújj a takaró alà.

2020. nov. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!