Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most tényleg nagy a baj a...

Most tényleg nagy a baj a világon?

Figyelt kérdés

Nem csak a járványra gondolok, nyilván arra is. Inkább a következményekre, meg úgy általában. Munkanélküliség, gazdaság összeomlik, lázongások, háborúk, stb. Kezdem magam úgy érezni, mint valami apokaliptikus film elején. Pedig nem vagyok pánikolós típus. De fiatal sem, és ilyen még nem volt.

Mik a kilátásai az emberiségnek? Mad max? Legenda vagyok? Egyéb sivárság?



2020. nov. 15. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért Mad Max vagy Legenda vagyok nem lesz, inkább B13, Snowpiercer, csak sokkal nagyobb kiterjesedésben. (Nyilván a rendszert nézve.)
2020. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 uyscuti válasza:
21%

Nem kell pánikolósnak lenni ahhoz , hogy az emberben némi aggodalom legyen a világ állapota miatt. Látszólag hiába fejlődik a tudomány és a technika , a gondok megoldása nem tűnik úgy , hogy már csak egy karnyújtásnyira lenne. Alapvetően egy régi bölcsesség szavai igazolódnak:,, Amit vet az ember , azt fogja aratni is".

Ez ugyanis nem csak a kertben igaz, pl. hogy ha valaki borsót vet , akkor nem fog epret betakarítani. Igaz ez arra is , hogy amit mint emberiség teszünk , nem múlik el következmények nélkül.

Hogy mi lesz a vége az emberiség ténykedésének? Nincs ember , aki ezt pontosan meg tudná mondani. Viszont a Biblia nagyvonalakban leírja. Csak sajnos kevés emberben van nyitottság , hogy figyelmet fordítson rá. Pedig olyan információk vannak ebben a régi könyvben , amelyeket jó volna minden embernek tudni.

2020. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!